Durant el cap de setmana del 19 al 21 d'abril, s'ha disputat a Santa Cristina d'Aro el Campionat de Catalunya masculí i femení en categoria Júnior i Sènior. El nostre club ha estat representat pels següents patinadors i patinadores:

Júnior Masculí: Pol Torres.
Júnior Femení: Sandra Núñez i Ivet Álvarez.

Captura 

 Finalitzat el campionat, els resultats han estat els següents:

Júnior Masculí: Pol Torres 3r.

junior3



Júnior Femení: Sandra Núñez 4a i Ivet Álvarez 11a.

junior4

Tots els nostres patinadors han quedat classificats pel campionat d'Espanya que es disputarà a Bilbao.

Moltes felicitats.

0
0
0
s2smodern

Durant el cap de setmana del 6 i 7 d'abril s'ha celebrat a Sant Fost de Campsentelles el Campionat de Barcelona femení en categoria Júnior A, amb la participació de les següents patinadores del nostre club:

Sandra Núñez, Ivet Álvarez, Sara Fernández i Meritxell González.

juniorbcn1

 

Finalitzat el Campionat, els resultats de les nostres patinadores ha estat el següent:

Sandra Núñez 2a, Ivet Álvarez 8a, Sara Fernández 16a i Meritxell González 25.

juniorbcn2

Sandra i Ivet classificades pel Campionat de Catalunya.
Sara classificada pel Trofeu Federació.

Moltes felicitats a totes per la vostra participació.

0
0
0
s2smodern

Durant el cap de setmana del 13 i 14 d 'abril, s'ha realitzat a la localitat de La Garriga, la primera part de la preselecció cadet, amb les següents patinadores:

Grup 2: Sara Ortiz i Laura Costa.

cadet1

Grup 3: Emma García.

cadet3

Grup 4: Alba Torres, Adelina Procopi i Carla Martínez.

 cadet2

Finalitzada la primera part de la preselecció cadet, les nostres patinadores queden classificades de la següent manera:

Grup 2: Sara Ortiz 1a i Laura Costa 13a. 
Grup 3: Emma Garcia 21a. 
Grup 4: Alba Torres 1a, Carla Martínez 5a i Adelina Procopi 6a.

Moltes felicitats a totes !!! 

 

0
0
0
s2smodern

Aquest cap de setmana a Viladecavalls s'ha disputat el Campionat de Barcelona masculí amb la participació dels següents patinadors del nostre club:

Categoria Aleví: Lluís Gamez.
Categoria Juvenil: Jordi Anfruns.
Categoria Junior: Pol Torres.

CAMP4

Finalitzat el Campionat, els resultats han estat els següents:

Categoria Aleví: Lluís Gamez 1r.

CAMP1

 

Categoria Juvenil: Jordi Anfruns 3r.

CAMP2

Categoria Junior: Pol Torres 2n.

CAMP3

Moltes felicitats pel gran inici de temporada nois !!!

0
0
0
s2smodern